co je zde nového | vlasta nomenu.cz

co je zde nového

• 14. 05. 2011 - Vítězná šnůra na dámské golfové tour pokračuje
    V první sezóně se mi podařilo navázat na úspěšnou zimní přípravu v indooru a vyhrát hned první turnaj letní toury na hrišti v pražské Hostivaři. Po třetím místě přišlo další vítězství, které mě posunulo do kategorie 0-36. S hcp 34.5 jsem na poloviční cestě k handicepu ...
    počet komentářů : 0, počet zobrazení 901
  • 21. 03. 2011 - Vítězství na dámské golfové tour
    Po vítezství ve čtyřech z šesti pořádaných turnajů, jsem vyhrála celou dámskou zimní golfovou tour v kategorii 37-54. 14.4. začíná letní golfouvá tour, na které uplatmín v zimě nabyté zkušenosti. Hezkou hru všem.
    počet komentářů : 0, počet zobrazení 1046
  • 15. 07. 2010 - Napojení obsahu na sociální síť
    Pro možnost komentování článků a sdílení obsahu na sociálním portálu byly implementovány rozšíření Facebook.
    počet komentářů : 0, počet zobrazení 1003
  • 01. 08. 2009 - Tvorba www stránek
    Po dokončení rozsáhlého projektu cityshop.cz, jsem se rozhodla tyto stránky směřovat více profesním směrem. Jako první přibyla na úvodní stránce lišta s realizovanými projekty a další kroky budou následovat.
    počet komentářů : 0, počet zobrazení 1153
  • 20. 02. 2009 - Nový retro styl
    Před nedávnem jsem se prohrabovala v starých datech a narazila i na články, které jsem psala v době přeměny psala. Nedalo mi, začetla jsem se a nápad na novou podobu stránek byl na světě. Pojala jsem to v retro stylu. Prošla ...
    počet komentářů : 0, počet zobrazení 1406